KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16778030

nr 1677 8030

B W Berggren. Signerad, kustmiljö. Olja på duk. 38x54 cm, yttermått inklusive ram: 56x73 cm

måndag 3 februari 2025
kl 19:18:20